Ulvøyrennet – Resultater 2016

Resultatliste – Ulvøyrennet 2016

  Kort - G13-14      
Plassering Navn Team Navn Tid Diff.
1 Martin Tetlie Åse IL 54:41.0 -
2 Johan Lien Nordeng Alsvåg il 54:43.6 +0:02.6
3 Sivert Nordeng Alsvåg il 58:40.1 +3:59.1
4 Jonathan Nilsen Stålbrott IL 59:14.4 +4:33.4
5 Andreas Markussen Melbo IL-ski 1:03:51.3 +9:10.3
6 Sebastian Hansen Melbo IL - Ski 1:12:22.2 +17:41.2
         
  Kort - G15-16      
Plassering Navn Team Navn Tid Diff.
1 Jakob Sørli Pettersen Melbo IL ski 51:45.8 -
2 John Ivar Karlsen Melbo IL - Ski 1:07:01.7 +15:15.9
         
  Kort - J13-14      
Plassering Navn Team Navn Tid Diff.
1 Mari Norgård Melbo IL ski 1:04:37.0 -
2 Victoria Joakimsen Stålbrott IL 1:05:27.8 +0:50.8
3 Marte Markussen Melbo IL 1:09:56.0 +5:19.0
4 Marte Lien Nordeng Alsvåg il 1:10:41.1 +6:04.1
         
  Kort - J15-16      
Plassering Navn Team Navn Tid Diff.
1 Oda Pettersen Melbo IL 1:12:13.5 -
         
  Kort - M17-20      
Plassering Navn Team Navn Tid Diff.
1 Henrik Ulnes Pedersen Melbo IL - Ski 59:26.6 -
         
  Kort - M21-39      
Plassering Navn Team Navn Tid Diff.
1 Kenneth Ingebrigtsen Melbo IL ski 1:08:41.5 -
2 John Willy Kristiansen Melbo IL ski 1:17:45.1 +9:03.6
3 Stian Strøm Nordlaks IL 1:18:55.3 +10:13.8
         
  Kort - M40-49      
Plassering Navn Team Navn Tid Diff.
1 Robin Frantzen   1:22:16.1 -
         
  Lang - G15-16      
Plassering Navn Team Navn Tid Diff.
1 Åste Nordeng Jensen Alsvåg il 1:23:11.1 -
         
  Lang - J15-16      
Plassering Navn Team Navn Tid Diff.
1 Maja Sørensen Stokmarknes il 1:23:20.1 -
2 Ingrid Sørensen Stokmarknes il 1:23:43.1 +0:23.0
3 Herborg Sjelle Medkila 1:30:10.3 +6:50.2
         
  Lang - K40-49      
Plassering Navn Team Navn Tid Diff.
1 Merethe Johansen Sortland og omegn skiklubb 1:37:52.7 -
         
  Lang - M17-20      
Plassering Navn Team Navn Tid Diff.
1 Jonas Sørensen Stokmarknes il 1:12:05.7 -
         
  Lang - M21-39      
Plassering Navn Team Navn Tid Diff.
1 Vetle Pedersen SK Høken 1:23:18.7 -
2 Fredrik Hansen Grytting il 1:31:02.3 +7:43.6
3 Børge Opdan Sortland og omegn skiklubb 1:31:22.8 +8:04.1
4 Robin Næss Sortland og omegn skiklubb 1:33:02.1 +9:43.4
5 Jørgen Rasmussen Sortland og omegn skiklubb 1:42:19.8 +19:01.1
         
  Lang - M40-49      
Plassering Navn Team Navn Tid Diff.
1 Kjell Arne Kristiansen Medkila Skilag 1:08:10.5 -
2 John Eirik Karlsen Melbo IL - Ski 1:08:45.2 +0:34.7
3 Børge Hansen Medkila Skilag 1:10:05.1 +1:54.6
4 Kjell Nilsen Stålbrott IL 1:10:55.8 +2:45.3
5 Kim Nordeng Alsvåg il 1:15:09.8 +6:59.3
6 Tommy Wessel Nordeng Alsvåg il 1:19:39.6 +11:29.1
7 Børge Gundersen Sortland og omegn skiklubb 1:21:27.2 +13:16.7
8 Knut Ivar Årstein Vesterålens avis IL 1:37:44.6 +29:34.1
9 Knut Håvard Olsen Sortland og omegn skiklubb 1:45:23.3 +37:12.8
         
  Lang - M50-59      
Plassering Navn Team Navn Tid Diff.
1 Torstein Svendsen Medkila Skilag 1:11:51.6 -
2 Brigt Rødli Melbo IL-ski 1:12:08.2 +0:16.6
3 Rune Pettersen Medkila Skilag 1:14:03.8 +2:12.2
4 Ronny Nilsen SK Høken 1:14:43.9 +2:52.3
5 Bent Kristoffersen Melbo IL - Ski 1:20:50.4 +8:58.8
6 Roar Pedersen SK Høken 1:23:52.7 +12:01.1
7 Aage Bottolfsen Sortland og omegn skiklubb 1:26:20.3 +14:28.7
8 Jostein Holmeng Grytting il 1:26:21.4 +14:29.8
9 Brian Andreassen Stålbrott IL 1:30:54.4 +19:02.8
10 Bjørn Stranda Alsvåg il 1:40:10.5 +28:18.9
         
  Lang - M60-69      
Plassering Navn Team Navn Tid Diff.
1 Tor Steiro Sortland og omegn skiklubb 1:21:55.4 -
2 Bjørn Myhra Grytting il 1:24:43.8 +2:48.4
3 Magne Berg Sortland og omegn skiklubb 1:36:04.6 +14:09.2
4 Ernst-Bjørnar Nilsen Stålbrott IL 1:37:40.8 +15:45.4
5 Einar Eilertsen Grytting il 1:47:35.9 +25:40.5
         
  Lang - M70-79      
Plassering Navn Team Navn Tid Diff.
1 Per Ivar Hultgren Lekang ski og bygdelag 1:53:28.2 -

Premieutdeling_rennet_2016
Et utvalg bilder fra premieutdelinga