Ulvøyløpet – Resultater 2015

Resultatliste kort løype, Ulvøyløpet 2015
 
Dame Kort løype 13 - 14 år
Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 Mari Nordgård MIL 01:13:00
2 Marte Markussen MIL 01:13:25
3 Magdalene Lind Sortland Handballklubb 01:20:55
4 Oda Pettersen MIL 01:22:41
 
Herre kort løype 13 - 14 år
Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 Bastian Holst MIL 00:51:21
2 Jakob Pettersen MIL 00:55:42
3 Kristian Lind SIL 00:56:23
4 Andreas Markussen MIL 01:19:28
5 Jonatan Nilsen IL Stålbrott 01:24:36
 
Damer Kort Løype, 15 - 16 år
Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 Maja Sørensen SIL 01:01:34
2 Ingrid Sørensen SIL 01:03:20
 
Herrer Kort Løype, 15 - 16 år
Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 Trond Remen Johansen SIL 00:55:17
2 Henrik U. Pedersen MIL 01:02:27
 
Damer Kort Løype, 21 - 40 år
Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 Chipo Tendeland Vesterålen Padleklubb 01:00:33
2 Elise Strange   01:11:13
3 Jannicke Johansen Strandlandet IL 01:17:25
 
Herrer Kort Løype, 21 - 40 år
Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 Michael Ulvær Stokmarknes Orienteringslag 01:09:16
2 Anders Jørgensen Strandlandet IL 01:17:22
3 Geir Higraff Stokmarknes Orienteringslag 01:21:24
 
Damer Kort Løype, 41 - 50 år
Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 Tonje Delp SIL 01:06:45
2 Anne Sofie Rask   01:18:06
3 Ellinor Rask   01:18:31
4 Marianne Lind Sortland Handballklubb 01:20:55
 
Herrer Kort Løype, 41 - 50 år
Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 Werner Holst MIL 00:55:47
2 Glenn Lind SIL 01:06:44
3 Knut Ivar Aarstein Vesteraaens Avis 01:07:35
4 Einar Pettersen MIL 01:10:28
5 Per Erik Markussen MIL 01:19:20
 
Damer Kort Løype, 51 - 60 år
Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 Birgitt Sellevold   01:17:53
 
Herrer Kort Løype, 51 - 60 år
Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 Knut Riibe IL Stålbrott 01:04:18
2 Jan Arnt Greger   01:11:39
3 Hugo Svendsen Strandlandet IF 01:18:31
 
Herrer Kort Løype, 61 - 80 år
Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 Bjørn Georg Bruun   01:05:51
         
Resultatliste lang løype Ulvøyløpet 2015
 
Herrer Lang Løype, 17 - 20 år
Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 Jonas Sørensen SIL 01:40:18
 
Damer Lang Løype, 21 - 40 år
Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 Anne Guro Dahle Kvæfjord IL 01:46:12
2 Elise Sletten Tromsø Randoneeklubb 01:46:33
3 Oddrun Rognstad SVF Ajax 01:59:41
4 Ulrikke Dahle Kvæfjord IL 02:11:55
 
Herrer Lang Løype, 21 - 40 år
Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 Petter Sundbakk Tromsø Randoneeklubb 01:31:15
2 Stian Strøm Nordlaks 01:50:57
3 Stian Solsvik   01:56:51
4 Jarl Jørgensen   01:57:34
5 Espen Mowinckel Pettersen Molde FK 01:59:19
 
Damer Lang Løype, 41 - 50 år
Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 Line Ann Hansen VSK 02:02:04
2 Liv Helga Sørensen VSK 02:07:58
         
 
Herrer Lang Løype, 41 - 50 år
Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 Jon Eirik Karlsen MIL 01:28:03
2 Brigt Rødli MIL 01:32:27
3 Marius Jørgensen BØ IL 01:34:18
4 Rune Johansen Bjørk SIL 01:44:18
5 Kjell Nilsen IL Stålbrott 01:44:49
6 Toni Gjessing MIL 01:51:44
7 Bård Meløe VSK 02:08:00
 
Damer Lang Løype, 51 - 60 år
Plass Fornavn Etternavn Klubb Tid
1 Wenche Michelsen Kvæfjord IL 02:26:56

 

Trimklasse uten tid

Fornavn Etternavn
Jörg Terhart
Bjørn Klaussen
Nellie Elisabeth Pettersson Vestgård
Bodil Vestgård
Edgar Vestgård
Ingunn Bergli Pettersen
Riborg Olsen
Sonja Steigen
Terje Steigen
Renate Gjessing
Julie Gjessing
Janne Dahl Rønning
Linnea Rørvik
Kjell Ulvær
Lili Ulvær
Annika Celina Jane Engum
Tobias Engum
Ann Sissel Engum
Inger Klausen
Hege Hermansen
Siri Brun
Vegard Melchiorsen
Elisabeth Nikolaisen
Andrea Melchiorsen
Aron Breivik
Lisbeth Vatndal
Britt Stenbro
Bent Stenbro
Mia Stenbro
Linnea Delp Åhlander
Kenneth Åhlander
Emilie Delp Åhlander
Silje Tømmerås
Børre Arild Knudsen
Thomas Hofsøy Knudsen
Lillian Hofsøy
Hanne Katinka Valen
Heidi Rasmussen
Vegar Brustad
Bjørg Brustad
Sander Tømmerås Brustad
Sivert Tømmerås Brustad
Per Arnt Olsen
Sissel Meberg
Torstein Tendeland
Tuva Tendeland
Tiril Tendeland
Tine Tendeland
Tor Erik Tendeland
Karin Bygdnes Nilsen
Elbjørg Hagen
Linn Hagen
Emma Hagen Georgsen
Live Maria Guldberg
Therese Guldberg
Pål Fondevik
Berit Fondevik
Linda Aas
Kjartan Kjærvik
Johan Johansen
Merethe Davvidsen
Charles Johannesen
Tove Henriksen
Jostein Ellingsen
Olav Elstad
Marita Renlund
John Willy Kristiansen
Janne Krastev
Turid Krastev
Arna Synnøve Reinholdtsen
Kent Andersen
Kristin Eidissen
Ann Karin Davidsen
Ricky Davidsen
Kjell Arne Johansen
Martine Svinnset Pedersen
Turidur Bjørk
Agnete Kvandal
Caroline Hermansen
Lone Hagen Pedersen
Bjørn Pedersen
Karoline Lind
Ken Lind
Roy Arne Johannessen
Synne Øien Johannessen
Christian Øien Johannessen
Vibeke Martinsen
Fredrik Ness
Rose Hemmingsen